Windows Vista'da Ağ Kurulumu

+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Windows Vista Bölümünden Windows Vista'da Ağ Kurulumu ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Genç.bjk
  Bayan Üye
  Reklam

  Windows Vista'da Ağ Kurulumu

  Reklam  Windows Vista'da Ağ Kurulumu

  Forum Alev
  Ağ Kurulumu

  Windows Vista ile, birden çok kişisel bilgisayar ve aygıt (yazıcılar, müzik çalarlar ve oyun sistemleri gibi) arasında kolayca bir ağ kurabilirsiniz. Ağ Kurulum Sihirbazı, yapılandırılmamış ağ aygıtlarını tanımlamak ve bunları ağa eklemek yoluyla kablolu ve kablosuz ağlar kurmanıza olanak tanır. Ağ Kurulum Sihirbazı ayrıca ağınıza yeni aygıtlar ekleme işlemini de otomatik hale getirir. Ağınızı davetsiz misafirlerden korumak üzere güvenli ağ ayarlarını otomatik olarak oluşturur.

  Ağ ayarları, ağa yeni kişisel bilgisayar ve aygıtların daha hızlı ve daha kolay eklenmesini sağlamak için, taşınabilir bir USB flash sürücüye de kaydedilebilir. USB flash sürücüyü bir kişisel bilgisayara veya aygıta taktığınızda, veriler otomatik olarak okunur ve aygıt, ağa bağlanmaya hazır hale getirilir. Dosya ve yazıcı paylaşımı da Ağ Kurulum Sihirbazı yardımıyla ağdaki her kişisel bilgisayar için kolayca etkinleştirilebilir; böylece ağınızdaki belgeleri, fotoğrafları, müzik ve diğer dosyaları paylaşabilirsiniz.
 2. 2
  DURİE
  Bayan Üye

  Cevap: Windows Vista'da Ağ Kurulumu

  Reklam  ağ kurulumu sayesinde aynı modem üzerinden çalışan bilgisayarlar arasında dosya paylaşımı ve oyun oynamak mümkündür. aynı ağda kurulan bilgisayarların tek ağ adı üzerinden girmeleri gerekir+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi