Druid Talent Buildleri paylaşım alanı ( 3.2 )

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve World of Warcraft online Bölümünden Druid Talent Buildleri paylaşım alanı ( 3.2 ) ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  InKusTe
  Usta Üye
  Reklam

  Druid Talent Buildleri paylaşım alanı ( 3.2 )

  Reklam  Druid Talent Buildleri paylaşım alanı ( 3.2 )

  Forum Alev
  Druid Talent Buildleri paylaşım alanı ( 3.2 )  Blizzard'ın her talentlerle oynaması ile forumda paylaştığımız talent buildlerinin linkleri bozuluyor. Bu nedenle yanlış yönlendirilme olmaması için yeni patchlerle birlikte çalışan linklerin paylaşımı sağlamak amacıyla güncel başlıklar şeklinde talent buildlerini sizle paylaşmaya çalışacağım.

  Öncelikle kendi kullandığım talentleri paylaşmak istiyorum.

  Resto PVE talenti : Talent Calculator - World of Warcraft
  Daha önce bu forumda buna çok benzer bir build paylaşılmıştı. Patchle gelen değişikliklerle birlikte Nourish e daha fazla yönelen bir build şeklinde biraz değişiklik yaptım. Daha deneyemedim doğal olarak.

  Onun için eski halinide paylaşalım. Talent Calculator - World of Warcraft Bu da talentin orjinal halidir. Yapacağım denemelere göre size bu konudaki tam fikrimide bildireceğim.

  Feral PVE dps talenti : Talent Calculator - World of Warcraft
  Bu buildde Feral Aggression tercih etmeyişimin nedeni berserk açık değilken genel rotasyonum 5x combo point savage roar sonrada tekrar 5x combo point toplayıp rip şeklinde. Genellikle bu rotasyona ek olarak tekrar 5x combo point toplayıpta olupta bunu Ferocious Bite'a harcadığımız zaman savage roarı kaçırmış oluyoruz. Bu da dps düşüşü demek oluyor. Her daim kullanmadığımız bir skillin talentine özellikle vermemiz bizi bazı şeylerden mahrum edeceği için Feral Aggression talentini es geçtim ben
 2. Alev
  Özel Üye

  Druid Talent Buildleri paylaşım alanı ( 3.2 ) Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi