Facebook nedir bilen varmı

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Yudumla ve Yeni Başlayanlar Acemiler Bölümünden Facebook nedir bilen varmı ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 13
  S€RS€R!
  Yeni Üye
  Reklam

  --->: facebook nedir bilen varmı

  Reklam  çok qüzel bir site arkdaşlar.. herkeze tavsiye ederim :)
  ForumAlev --->: facebook nedir bilen varmı

 2. 14
  sPooK
  Üye
  elifizmirfacebook hakkında bilgi werdiğiniz için teşekkürler 3. 15
  am3li3
  Yeni Üye
  ben üye olmak istedim ama bilgileri girerken hata werdi.. sonnda pes ettum.D
  türkce ye cevirmek icin firefox gerekior bilgilerinizeee... 4. 16
  deadly
  Yeni Üye
  bi türlüüye olamadım ismim ne yazsam kabul etmiyo :S

 5. 17
  sefapolat40
  Yeni Üye
  arkasım kısaca videonu resmini müzük vb... paylaşım sitesi tabi iyi niyetli kullanana

 6. 18
  hate me
  Üye
  arkadaşlar çok merak ediyorum mesela facebook hesabını dondurduğumuzda kaç ay girmessek hesap kapanır?

 7. 19
  samisayin
  Emekli
  yeni facebook gizlilik ayarları görüntüsü arkadaşlar burdan arkadaşları eski ayarlardan arkadaşları saklamıştım simdi burdan acamıyorum ben gözüksün istiyorum bilen warsa yazarsa sevinirim???

 8. 20
  eros01
  Yeni Üye
  Dünyanın en büyük sosyal ağlarından biri olan Facebook sayfa yapılarında radikal bir değişikliğe gitti
  Sosyal arkadaşlık sitesi Facebook kendini yeniledi. Artık giriş sayfasında, arkadaşlarınızın eylemlerini gerçek zamanlı olarak görebileceksiniz. Sosyal ağın planları arasında tasarımı yenileyerek, kullanıcılara daha fazla seçeneği gerçek zamanlı olarak sunmak yer alıyor.
  Bununla ilgili Facebook Yönetiminin Yaptığı Acıklama ise şöyle:

  Facebook’un Yeni Ana Sayfası
  Ana sayfamızı, önemsediğin insaların neler yaptığını anlamanı kolaylaştırmak üzere güncelledik. Şimdi arkadaşlarının paylaşımları gerçek zamanlı olarak akacak, ayrıca orada görmek istediklerin konusunda artık daha fazla kontrolün var.
  Filtreler
  Önem verdiğin arkadaşlarının neler paylaştığı hakkında güncel bilgilere sahip olduğundan emin ol. Arkadaş Listeleri’ni kullanarak kendi filtrelerini oluştur. Fotoğraflar gibi, uygulamalara göre de filtreleyebilirsin.
  Akış
  Akış, arkadaşlarından gelen tüm paylaşımları sana gerçek zamanlı olarak gösterir. Bu senin, olan biten her şeyi sürekli takip etmeni sağlar. Burada kimlerin görüneceğini sen kontrol edebilirsin.
  Yayıncı
  Durumunu, fotoğraflarını, notlarını ve diğer içeriklerini akışın içinde yayınla. Yayınladıkların hem senin profilinde, hem de arkadaşlarının ana sayfalarında görünür.
  Önemli Olaylar
  Gösterilmiş olan fotoğraflar, etkinlikler, notlar ve kaçırmak istemeyeceğin birçok şey. Haberler, arkadaşlarının etkileşime geçmiş olduklarından seçiliyor.

  Yayıncı hakkında daha fazla bilgi
  Yayıncı, görüşlerini ve fotoğraf, not gibi içeriklerini yayınlamanı sağlar. Profilinde bir akışın var—Duvarın— ayrıca ana sayfanda da senin ve arkadaşların arasında devam eden güncel konuşmaları içeren bir akışın daha var.

 9. 21
  Danerosa
  Yeni Üye

  Cevap: facebook nedir bilen varmı

  Reklam  Dunya'nın en unlu sosyal paylasim sitesinden biridir Facebook. Bircok seyi paylasma imkani bulurken, cesitli oyunlar oynayıp arkadaslarinla rekabet yapabiliyosunn ayni zamandaaa:) Bu yüzden ben cok seviyorum Facebook'u. Ozelikle komedi sitesinden gelen paylasimlar acaiip qomiq oluyoo. Ama sen bu mesaji cok onceden yazmissin callipare. Simdi Facebook'u bilmeyen yoq. Simdiki zamanda bunu yazsaydin emin ol seninle dalqa qecerlerdi. Ama bilmemek ayip deqil oqrenmemek ayiptir. Ama Facebook'un kotu bir yani var. Boyle bilgili, (Forum Alev qibi mesela) olan bloglari unutturuyor bize. Bence boyle forum ve bloglar kimliqimizi acik etmediqi ichin daha rahat yazisma imkani saqliyor. Kimliqin acik olmayinca cevre baskisi falan da olmuyoo. Bu yuzden cok rahat paylasimlar yapabiliyosun.
  Ustelik su an Facebook Türkçe. Galiba esqiden İngilizce sorunu varmis. Ben de Facebook'a 2011 baslarinda uye olduqum icin boyle bir sorunla karsilasmadim.
  Sana bir tavsiyem olacak callipare. Facebook'a kendini fazla kaptirma. Benim bir arkadasim cok fazla Facebook'ta vaqit qecirdiqinden notlarinda buyuk bir düşüş oldu. Hatta fen dersini kil payiyla bes qetirdi. Cok basarili bir oqrenciydi. Bu yuzden kendisindeqi deqisme oqretmenlerini cok uzdu. Kendisi de uzuldu ama nafile. Olan quzelim karnelere oldu. Bu da bir tavsiyem olsunn:*
  Son olarak eqlenceli bir diyaloq:

  +Kanka Facebook baqimlilik yapiyomus yaaa doqru mu?
  -Yok kanx yhaa biz her gun gırıyoz bir sey olmuyoo:)

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi