Para İçin Yaptım , Pişmanım !

+ Yorum Gönder
Resimler ve Yerli Ünlü Resimleri Bölümünden Para İçin Yaptım , Pişmanım ! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  YapRock
  Forumun Herşeyi
  Reklam

  Para İçin Yaptım , Pişmanım !

  Reklam  Para İçin Yaptım , Pişmanım !

  Forum Alev

  PARA İÇİN YAPTIM... PİŞMANIM
  Aslında onlar beyazperdenin en iyi oyuncuları arasında... Genellikle de rol seçiminde oldukça dikkatliler. Ama bazen sırf para kazanmak için bazen de yanlış tercih yüzünden öyle hatalar yapıyorlar ki.. İşte ünlülerin önce kabul edip kamera önüne geçtikleri sonra da 'keşke yapmasaydım' dedikleri rolleri.

  JASON ALEXANDER
  Dunston Checks In (1996)


  MARLON BRANDO
  Superman (1978)  MATT DILLON
  Herbie: Fully Loaded /Herbie Tam Gaz /(2004)
  CUBA GOODING JR.
  Chill Factor (Gizli Deney/ 1999)  ELIZABETH TAYLOR
  The Flintstones (Taş Devri/ 1994)
 2. 2
  YapRock
  Forumun Herşeyi

  --->: Para İçin Yaptım , Pişmanım !

  Reklam
  BEN AFFLECK
  Paycheck (Hesaplaşma/2003)  RICHARD PRYOR
  Superman III (1983)  FAYE DUNAWAY
  Supergirl (1984)  DENNIS HOPPER
  Super Mario Bros. (Süper Mario Kardeşler/ 1993)


  MACAULAY CULKIN
  Home Alone (Evde Tek Başına/ 1990) Macaulay Culkin (Kevin-Evde Tek Başına): Beyazperdeye adımını “Evde Tek Başına-Home Alone” serisiyle atan Macaulay Caulkin, eve giren kötü adamlara dünyayı dar eden sevimli yumurcak tiplemesiyle sevildi. Ancak ilerleyen yıllar Caulkin'in nüfus hanesini artırsa da kariyerinde aynı olumlu yansıma olmadı. Caulkin, hala merdivenlerden Joe Pesci'yi yuvarlayan sarışın minik olarak hatırlanıyor.

  ELIJAH WOOD
  Sinema tarihinin en çok izlenen serilerinden “Yüzüklerin Efendisi” ile üne kavuşan Elijah Wood, burada bir ”hobbit”i canlandırdı. Rolünü başarıyla üstlenen Wood, bununla birlikte herkesin sadece “Frodo” olarak bildiği bir karakter olarak sinema dünyasındaki yerini aldı.  ROBERT ENGLUND
  "Elm Sokağı” serisinin zihinlere kazınan ürkütücü karakteri Freddy Krueger'ı beyazperdede Robert Englund canlandırdı. Ancak sanatçıyı hiç kimse üzerinde kırmızı-siyah çizgili kazağı, şapkası ve korkunç makyajı olmadan tanıyamıyor. “Phantom of the Opera” filminde de rol alan Englund, herkesin gözünde dehşet saçan “Freddy Krueger” olmaktan kurtulamıyor.

  LEONARD NİMOY (UZAY YOLU)
  Kendine özgü yukarı doğru kalkık kaşları, karizmatik kişiliği ve en önemlisi de sivri kulakları. Uzay Yolu'nda Kaptan Kirk'ün yardımcısı olarak tanıdığımız aktör Leonard Nimoy, tam anlamıyla ismi duyulduğunda “o kim” denilebilecek bir oyuncu. Ancak “Mister Spock” denildiğinde hatırlanan Nimoy, sinema tarihinde üzerine rolü “etiket gibi yapışan” oyuncular arasında başı çekiyor.
 3. 3
  RocKFoREveR
  Emekli
  Nie Ya Hepside Güzel Aslında:D
  Ellerine Sağlık Abla+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi