AS-Ya Bil Bakalım! Sayı Bilme Oyunu

+ Yorum Gönder
Oyun Arşivi ve Zeka Soruları ve Bilmeceler Bölümünden AS-Ya Bil Bakalım! Sayı Bilme Oyunu ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  InKusTe
  Usta Üye
  Reklam

  AS-Ya Bil Bakalım! Sayı Bilme Oyunu

  Reklam  AS-Ya Bil Bakalım! Sayı Bilme Oyunu

  Forum Alev
  Tanıtım:
  Üreticiden: 3 basamaklı sayı bilme oyunudur. Bilgisayarın hafızasında tuttuğu 3 basamaklı sayıyı programın yönlendirmesiyle bilmeye dayanan bir oyundur. Tek başınıza ya da iki kişi karşılıklı oynayabilirsiniz.

  Oyunun Amacı
  'BİL BAKALIM!' bilgisayarın hafızasında tuttuğu üç basamaklı bir sayıyı bilme ve talep ettiğiniz hak ve tahmin performansınızla orantılı olarak puan alma esasına dayanır.

  Nasıl Oynanır?
  1-Tek Kişi:
  'Oyun' menüsünden 'Tekli Oyun' seçili olduğu halde görev çubuğundaki 'Başlat' düğmesine basınız. Bu esnada program, isim kısmına 'Oyun' menüsünün 'Oyuncu Adı' bölümünde önceden girilen 'Oyuncu 1'e ait ismi yazar. Hak isteğinizi belirleyip oyuna başlayabilirsiniz. (En çok 10 hak isteyebilirsiniz.)

  2-Karşılıklı Oyun:
  'Oyun' menüsünden 'İkili Oyun' seçili olduğu halde görev çubuğundaki 'Başlat' düğmesine ya da tuşuna basınız. Bu esnada program, isim yazılan kısma 'Oyun' menüsünün 'Oyuncu Adı' bölümünde önceden girilen 'Oyuncu 1'e ve 'Oyuncu 2'ye ait isimleri yazar. Oyuna kimin başlayacağını ve müsabakanın kaç puan alındığında sona ereceğini girdikten sonra, tercih edilen oyuncu, oyuna başlar. Hak sorgusunda, 'Tahmin' düğmesi kullanılır.
  (Bir müsabakanın limiti, yani bitiş skoru, 100-999 sayıları arasıdır.)

  Not: Oyun kurulum gerektirmez. 2. 2
  Sena
  Bayan Üye

  Cevap: AS-Ya Bil Bakalım! Sayı Bilme Oyunu

  Reklam  Oyun sevenlerin hayır diyemeyeceği bir oyun kendinizi sınayabilir boş vaktiniz varsa değerlendirebilirsiniz hayatına renk katmak eğlenmek isteyenler bu oyunu deneyebilirler+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi